Deze neksteun blinkt uit in
Garantie
De garantie op je neksteun kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1078194 |
| Merk | Silvana |
Afmetingen
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 12 cm |
Kenmerken
| Anti allergie | Ja |
| Neksteun | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.