Deze navulling blinkt uit in
- 100% Kapok
- Eenvoudig je kussen bijvullen
- Snel bij je thuis geleverd
Garantie
De garantie van de navulling kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1083752 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 10 cm |
Kenmerken
| Kleur | grijs |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.