Het kussen biedt soepele ondersteuning dat zich perfect aanpast aan je hoofd en nek. Het kussen is perfect geschikt voor zij- en rugslapers en ideaal wanneer je op een zachter matras slaapt.
Meer over het kussen
Het kussen is gevuld met 50% bamboe viscose vezels met FSC keurmerk en 50% recycled Ultrolite® (holle gerecyclede synthetische vezelbolletjes) voor een uiterst fris slaapklimaat.
De zachte kussenhoes is gemaakt van 100% soft katoen voor extra ademend en zacht comfort en is wasbaar op
30 graden.
Dit kussen blinkt uit in:
- Fris slaapgevoel: perfect wanneer je het snel warm hebt
- Biedt een zacht en meebewegend liggevoel
- Hoes is uitwasbaar op 30 graden
- Ergonomische vorm voor jouw perfecte slaaphouding
- Gemaakt van natuurlijke materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kussen, kun je vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1241944 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Hoogte | 15 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 1200 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Materiaal
| Type kussen | Bamboe |
| Materiaal vulling | 50% bamboe, 50% polyester |
| Materiaal tijk | 100% katoen – super soft |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | handwas |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.