Babyledikant Erik blinkt uit in:
- Verstelbare lattenbodem: met drie verschillende hoogtes voor maximale veiligheid en gebruiksgemak
- Stijlvol design: het witte mdf met verticale groeven past in diverse interieurstijlen
- Duurzame materialen: gemaakt van hoogwaardig mdf voor een lange levensduur
Verzorging & Garantie
Je wil babyledikant Erik natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224712 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 68 x 127 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 90 cm |
| Hoogte | 90 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.