De lieve en aandoenlijke uitstraling van meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Amori Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Amori meubelen.
De slaaplade Amori wordt geleverd exclusief matras. De slaaplade is geschikt voor matrassen met een maximale hoogte van 16 cm.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Extra slaapplaats in no-time
- Lieve en aandoenlijke uitstraling
- Gaat perfect samen met de Amori bedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 618695 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 93,6 x 199 cm |
| Hoogte | 18,5 cm |
| Diepte | 190 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.