Wat krijg je in deze deal?
• Bed Craft: dit bed heeft een industriële uitstraling die je slaapkamer naar een hoger niveau tilt.
• Bossflex 400 Lattenbodem niet verstelbaar: de lattenbodem biedt veerkracht en gepersonaliseerde steun voor je heupen en schouders, dankzij het innovatieve schuifmechanisme.
• Maxi Plus Pure 300 Matras: Dit pocketveermatras met traagschuim zorgt voor optimaal ligcomfort met medium stevige of stevige ondersteuning en uitstekende ventilatie.
Let op: bij een bed van 160×210 wordt één tweepersoons matras geleverd. Voor de overige maten ontvang je twee eenpersoons matrassen.
Meer dan alleen een bed
Maak je industriële slaapkamer compleet door Bed Craft te combineren met de bijpassende nachtkastjes, kasten en/of commodes.
Onderhoud
Het bed en de lattenbodem zijn eenvoudig te onderhouden met een vochtig doekje. Het matras heeft een wasbare tijk die tot 60°C gewassen kan worden.
Levering en Garantie
Het bed wordt gratis bij je thuis geleverd en gemonteerd. Er zit twee jaar garantie op het bed en lattenbodem volgens de CBW voorwaarden. Het matras heeft 10 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222983 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 58 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 149 x 208 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 97 cm |
| Hoogte | 97 cm |
Kenmerken
| Kleur | eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
| Stijl | industrieel |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Maxi Plus Pure |
| Hardheid Matrassen | medium |
Poten
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Onderhoud | Bed afnemen met vochtige doek |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.