De boxspring is verkrijgbaar in diverse kleuren en afmetingen. Bij de tweepersoons boxspring leveren wij één tweepersoonsmatras en (verbeterd) topmatras.
Prima slaapcomfort
Het pocketveermatras zorgt voor extra ondersteuning in hoofd en nek, schouders en heupen. Het matras heeft een polyether afdeklaag en een medium hardheid. Met het topmatras geniet je van nog meer ondersteuning en blijft je matras langer goed. Het vernieuwde topmatras is dikker, waardoor jij geniet van nóg meer comfort. De combinatie met de bonellveren boxen zorgt voor een goed ventilerend slaapklimaat.
Voordelen op een rijtje
- Complete boxspring met boxen, matras, topmatras en hoofdbord
- Strakke en tijdloze uitstraling
- Goede ondersteuning en comfort met verbeterd, dikker topmatras
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen
Hoe onderhoud je boxspring Cisano vlak?
We adviseren je om de boxspring regelmatig uit te zuigen met een stofzuiger met een speciaal meubelmondstuk. Natuurlijk zit er ook garantie op de Cisano. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1221195 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 57 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Hoogte hoofdbord | 106 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 16 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | dark grey |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Opbouw matraskern | bonellvering |
| Afdeklaag dikte | 2 |
| Aantal slagen per veer | 4 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 137 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Cisano |
| Type matraskern | pocketvering |
| Type comfortlaag | polyether |
| Aantal veren per m2 matrassen | 275 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5 |
Topper
| Modelnaam topper | Cisano |
| Kern topper | polyether |
Poten
| Modelnaam poten | Cisano |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.