Het bed wordt compleet geleverd inclusief 2 nachttafels en voetenbank.
Kies je liever voor een andere stijl en ontwerp van jouw TEMPUR® Design bed? In onze winkel vind je in totaal 4 verschillende modellen. Kies hieruit zelf je bodems, hoofdbord, stoffen, kleuren en poten en creëer je eigen droombed!
Voor jouw meest complete slaapervaring
Op deze samenstelling van het TEMPUR® Design bed geniet je van de combinatie van de elektrisch verstelbare TEMPUR Ergo™ Smart Base bodem(s) met het TEMPUR Pro® Luxe matras(sen). De Ergo Base bodems zijn de intelligente oplossing voor een goede nachtrust, zonder hinderlijk gesnurk. Als snurken wordt gedetecteerd, reageert het bed automatisch en word je bovenlichaam 12 graden omhoog gebracht – een positie die het snurken helpt verminderen.
Met het TEMPUR Pro® Luxe matras maak je je slaapervaring compleet. Het is de ideale aanvulling op het TEMPUR® Design bed. Met een matrashoogte van 30 cm biedt het matras alle luxe die TEMPUR® te bieden heeft. Het topmodel voor ultiem comfort en ondersteuning. Het geheel nieuwe TEMPUR® Advanced Material in de matras biedt 20% meer drukverlaging*, past zich nog beter aan de vorm van je lichaam aan en absorbeert bewegingen nog beter. Voor een echte, rustgevende slaap.
* Gebaseerd op interne tests waarin TEMPUR® Original werd vergeleken met TEMPUR® Advanced Material, uitgevoerd door Dan-Foam ApS tussen februari en juli 2021.
Het bed blinkt uit in:
- Gemaakt van hoogwaardige materialen (massief eikenhout en vleugje kasjmier in de bekleding)
- Uniek en individueel met de handgemaakt hoofdbord
- Flexibel in hoogte verstelbaar dankzij 3 verstelbare inlegdieptes voor je bedbodem
- Voor jouw meest complete slaapervaring dankzij de luxe Ergo™ Smart Base bodems en het TEMPUR Pro® Luxe matras
- Geheel naar eigen stijl samen te stellen in onze winkels
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225581 |
| Merk | Tempur |
Afmetingen
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 48,5 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 202 x 234 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 104 cm |
Kenmerken
| Kleur | forest |
| Materiaal | eiken hout, kasjmier vulling |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Modelnaam hoofdbord | Lines |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Pro luxe |
| Hardheid Matrassen | medium, firm |
Poten
| Modelnaam poten | Runner |
| Materiaal poten | eiken hout |
| Kleur poten | oak |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie op hoofdbord en bedkader; 5 jaar op bedbodem; 2 jaar op elektrische onderdelen volgens TEMPUR® voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.