TEMPUR® Bed Arc wordt geleverd inclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Uniek en zacht hoofdbord
- Past zich perfect aan naar jouw lichaam
- Tilt je slaapervaring naar een nieuw niveau
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd inclusief Schotelbodem Disc Premium TEMPUR® vlak en Traagschuimmatras PRO by TEMPUR® MEDIUM. De schotelbodem past zich aan jouw lichaamsvorm en bewegingen aan en zorgt hierdoor voor extra veel comfort. Daarnaast kun je de schotels ook nog zelf afstellen naar zachtere en hardere zones. Het matras voelt zacht aan waar je het graag hebt maar is stevig daar waar je lichaam het nodig heeft. Het matras zorgt voor een flinke drukverlaging waardoor je écht kunt ontspannen.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227108 |
| Merk | Tempur |
Afmetingen
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 61 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 160 x 209 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 110 cm |
Kenmerken
| Kleur | stone |
| Materiaal | gestoffeerd |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Matras(sen)
| Hardheid Matrassen | medium |
Poten
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | ASH (grijs) |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 10 jaar garantie op hoofdbord en bedkader, 5 jaar op bedbodem, 3 jaar op elektrische onderdelen volgens TEMPUR® voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.