Zuivere scheerwol in je dekbed zorgt voor optimale ventilatie. Temperatuur en hoeveelheid vocht worden van nature gereguleerd. Dat maakt het voor huismijt onaantrekkelijk. Als je je (dek)bed regelmatig lucht, krijgt huismijt geen kans. Prettig idee, helemaal als je allergisch bent voor huisstofmijt.
Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 100% hoogwaardig Texels wol; dubbel gekamd en van de allereerste scheerbeurt. Alleen het allerbeste wol komt dus door de keuring. Of het nu zomer of winter is, je geniet iedere nacht van subliem slaapcomfort onder alle omstandigheden. Dit dekbed bestaat uit een voor-/najaarsdeel met warmteklasse 3 en een zomerdeel met warmteklasse 4.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 90% Tencel en 10% wol.
Dit dekbed blinkt uit in
⢠4-seizoenen dekbed met warmteklasse 3 en 4
⢠Superzacht comfort door 100% Texelse lamswol
⢠Optimale temperatuur- en vochtregulatie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes āOnderhoudā en āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1062011 |
| Merk | Texeler |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 678+1263 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | carrƩ |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. rits |
| Gewicht | zwaar |
Materiaal
| Type dekbed | Wol |
| Materiaal vulling | 100% Texelse lamswol |
| Materiaal tijk | 90% tencel, 10% wol |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Texeler voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.