Meer over deze commode
Dankzij het gebruik van duurzame materialen is de commode bestand tegen intensief gebruik en gaat zij jarenlang mee. De zeer ruime commode is voorzien van twee deuren met daarachter telkens een legplank, aangevuld met twee open legplanken in het midden voor extra opbergruimte of het uitstallen van accessoires.
Met de optionele opzetplank kan de commode eenvoudig worden omgevormd tot een praktische ververstafel voor de babykamer.
Deze commode blinkt uit in:
- Warme houtlook met zwarte metalen handgrepen
- Veel opbergruimte met deuren en open legplanken
- Uit te breiden met optionele opzetplank tot ververstafel
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243018 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 115.5 cm |
| Lengte | 48 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Diepte | 48 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 deuren |
| Kleur | eik |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.