Hoe ligt het matras?
Dit matras biedt een goede stevigheid en geeft het lichaam van je kind daardoor de perfecte ondersteuning. Zelfs voor de draaikonten! Dit matras typeert zich door de uitstekende ventilatie en vochtafvoer omdat de binnenkant bestaat uit een koelere schuimsoort. Fijn om te weten dat je kind het hierdoor niet snel te warm zal hebben in bed. Ook heeft dit matras een antiallergische werking wat heel fijn is omdat kinderen gevoelig kunnen zijn voor (huis)stof.
Dit matras blinkt uit in
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1189700 |
| Merk | Vipack |
| Anti allergie | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Afmeting & gewicht
| Hoogte | 13 cm |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 140+60 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
Comfort
| Hardheid | medium |
| Comfortzones | geen zones |
| Drukverlagend | 3 |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Opbouw matraskern | Foam SG26 |
| Materiaal tijk | 59% polyester / 41% polypropeen |
| Ondersteuning | 1 |
| Ventilatie en vochtregulatie | 2 |
Tijk (matrashoes)
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Onderhoud | 1x per maand keren en draaien |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.