Bed Alice wordt geleverd inclusief lattenbodem, exclusief matras.
Dit bed blinkt uit in
- Sprookjesachtig slapen
- Stevig frame dat jaren meegaat
- Eenvoudig in elkaar te zetten
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 634874 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 29,5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 94 x 205 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 90 cm |
| Hoogte | 94 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | roze |
| Materiaal | metaal |
| Materiaal poten | metaal |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.