De rustige maar toch speelse look is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Kiddy Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Kiddy meubelen.
Deze garderobekast blinkt uit in
- Speels design
- Extra veel opbergruimte
- Te combineren met andere Kiddy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1047803 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 138 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Breedte kastdelen | 45-90 |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Kastverdeling per kastdeel | totaal 6 legplank en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.