Deze nachtkast blinkt uit in
- Tijdloze uitstraling
- Extra opbergruimte
- Past perfect bij de Fresh bedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1065976 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 43 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | wit |
| Optie | rechts |
Materiaal
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.