Hoe ligt dit matras?
Op dit matras ervaar jij een uniek zwevend gevoel en lig je heerlijk rustig in jouw favoriete slaaphouding. Alleen én naast je bedpartner. Want hoeveel hij of zij ook beweegt in zijn slaap, een speciale technologie van innovatieve schuimlagen zorgt voor uitstekende bewegingsisolatie die alle bewegingen opvangt. Hierdoor beweegt het matras dus alleen mee met jouw bewegingen en slaap jij ongestoord door.
Het speciale FusionAirTM schuim zorgt voor dat unieke zwevende gevoel bij het liggen. Deze schuimlaag heeft open cellen waardoor lucht goed kan circuleren, voor een fris slaapklimaat. Reken op precies die stevigheid die je lichaam nodig heeft, zonder dat het matras indeukt of kuilen krijgt, dankzij de laag met HRXComfort-schuim. Het schuim zorgt voor stabiliteit en ondersteuning.
Meer over de matrashoes
De verkoelende Emma BioFreshTM-hoes is doordrenkt met micro-ingekapselde pre + probiotica om allergenen te verminderen voor jouw frisse en schone slaapomgeving. De antislip onderkant van de hoes houdt je matras perfect op zijn plaats, de hele nacht door. De hoes heeft twee handgrepen aan beide zijden zodat je het matras gemakkelijk kunt verplaatsen. Was de hoes eenvoudig zelf op maximaal 40 graden. Open hiervoor de rits en scheid de hoes in twee delen.
Dit matras is een uitblinker in:
• Micro-ingekapselde pre + probiotica in de hoes verminderen allergenen
• Fris slaapklimaat doordat warmte snel afgevoerd wordt
• Perfecte bewegingsisolatie die bewegingen van je bedpartner opvangt
• Geschikt voor alle slaaphoudingen
• Uitstekende kwaliteit voor 10 jaar perfecte slaap
Zo hou je je matras langer mooi
Voor een optimale bescherming van je matras gebruik je een molton en een antislip-dek.
Levering & garantie
Dit matras is opgerold verpakt en kan hierdoor snel bij je thuis worden bezorgd. Bovendien draagt deze manier van verpakken bij aan een duurzamer transport. Vanwege de roltechniek is de tijk (matrashoes) na het uitpakken gekreukt. 24 uur na het uitrollen is het matras hersteld en optimaal beslaapbaar. Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe matras. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1197069 |
| Merk | Emma |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 27 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Ventilatie kern | goed ventilerend |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | Bovenstof: 80% polyester, 19% polyethylene, 1% elastaan, Zijstof: 100%polyester, Onderstof: 87% polyester, 13% polypropyleen. |
| Ventilatie tijk | verkoelende Emma BioFresh-hoes doordrenkt met micro-ingekapselde probiotica om allergenen te verminderen |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Overige | Tijk niet strijken; niet bleken, voorzichtige reiniging met perchloorethyleen mogelijk mild nat reinigen |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.