Naast dit kinderslaapkameraccessoire zijn er nog heel veel meer handige toevoegingen voor je Flexworld Kinderkamer Puck, Jip of Kris. Dus kijk daar ook vooral eens tussen.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Eenvoudig te monteren
- Handige en subtiele werkplek
- Perfecte toevoeging voor de Flexworld halfhoogslapers
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 617604 |
| Merk | Flexworld |
Afmetingen
| Breedte | 96 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Diepte | 96 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Accessoires voor collectie | Flexworld |
Materiaal
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.