CreĆ«er een serene en stijlvolle slaapkamer met bed Element Mind van M line. De combinatie van zachte stof en houten poten in de lichte, elegante kleur naturel zorgt voor een tijdloos ontwerp met een luxe uitstraling. Mind brengt je terug naar de essentie: eenvoud, rust en comfort. Het minimalistische en doordachte design straalt subtiliteit en warmte uit. Dit bed biedt meer dan alleen comfort ā het is een plek om Ć©cht tot rust te komen.
Bed Mind is naast deze online samenstelling ook verkrijgbaar in een elektrische uitvoering. Kies je liever ook voor een andere stof, kleur en/ of potenset in een andere kleur? Stel jouw Element Mind helemaal zelf samen met onze online configurator of kom langs in onze winkel.
Dit bed Element Mind wordt geleverd exclusief matras(sen). Hierdoor kun je zelf een matras uitkiezen dat perfect past bij jouw slaapcomfort.
Element collectie M line
Comfortabel, modulair en duurzaam. DƔt is het veelzijdige slaapsysteem Element. Ervaar de nieuwe standaard in slaapcomfort met een bed dat zich aanpast aan jouw stijl en behoeften. Ontworpen met oog voor jou Ʃn de planeet.
De voordelen op een rijtje:
⢠Tijdloos en minimalistisch design
⢠Gestoffeerd bed met houten poten in naturel voor een lichte en warme uitstraling
⢠Hoofdbord met geïntegreerde USB A- en USB C-aansluiting
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1247017 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 56 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 210 x 210 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 111 cm |
Kenmerken
| Kleur | natural |
| Stofgroep | rise |
| Materiaal | stof/metaal/hout |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Modelnaam hoofdbord | Mind |
| Type comfortlaag bedframe | Standaard |
Poten
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | naturel |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | www.beterbed.nl/garantie/m-line |
| Montage | gratis gemonteerd |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.