Meer over dit kussen
Uitstekende ventilatie
Dankzij de slimme hoogteverschillen in het kussen ontstaat luchtcirculatie van binnenuit. Zo blijf je koel en fris, nacht na nacht.
Ergonomisch comfort
De ergonomische vlindervorm ondersteunt je nek en hoofd als een koninklijke kroon, zodat de wervelkolom in een natuurlijke houding blijft.
Hoogwaardig latex met luxe uitstraling
Het ademende Evolving Blendâ„¢ latex past zich soepel aan jouw lichaam aan en behoudt jarenlang zijn vorm. De luxe hoes met een vleugje Cashmere en Viscose maakt het helemaal af.
Dit kussen blinkt uit in
- Uitstekende ventilatie
- Ergonomisch comfort voor natuurlijke nek- en hoofdhouding
- Hoogwaardig latex met een luxe afwerking
M line Prestige. Get ready for greatness.
Voor wie geen genoegen neemt met standaard. Beter dan gewoon goed: elke dag het wow-gevoel. Een mens slaapt gemiddeld een derde van zijn leven. M line Prestige maakt van die tijd de beste uren van je dag. Slim ontworpen, vakkundig opgebouwd en geleverd met uitstekende service. Alles klopt, elke dag weer.
M line Prestige is ontworpen vanuit expertise, slimme techniek en vakmanschap. Deze collectie richt zich op hoogwaardige ondersteuning, comfort en gemak, zodat je nachtrust elke dag het beste moment van je dag wordt.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én hygiënisch houden. Alle instructies voor onderhoud en informatie over garantie kun je terugvinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1241427 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Breedte | 36 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 12 cm |
Kenmerken
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Neksteun | Ja |
| Hardheid | medium, soepel |
Materiaal
| Type kussen | Latex |
| Materiaal vulling | Evolving Blend Latex |
| Materiaal tijk | witte bovendoek: 55% Polyester – 36% Viscose – 4% Cashmere – 5% lycra, blauwe border : 100% PES waarvan RPES76% |
Onderhoud
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 3 jaar) |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.