Meer over dit kussen
Dit hoofdkussen is zeer geschikt voor rug- en zijslapers. Het kussen is gevuld met visco-elastisch schuim (traagschuim). Traagschuim staat erom bekend dat het warmte isolerend is. Perfect als je het snel koud hebt. Daarnaast is traagschuim stevig en vormvast waardoor het een goede ondersteuning heeft en voor uitstekende drukverdeling zorgt.
De tijk (kussenhoes) is gemaakt van 100% polyester en is anti-allergeen.
Dit kussen blinkt uit in
- Ieder seizoen het ideale slaapklimaat
- Zorgt voor uitstekende drukverdeling
- Ideaal voor rug- en zijslapers
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de kussen, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1186279 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Hoogte | 17 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 970 |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | soepel |
Materiaal
| Type kussen | Traagschuim |
| Materiaal vulling | Visco elastisch schuim |
| Materiaal tijk | polyester |
Onderhoud
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Overige | Zomerkant donkerblauw |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 3 jaar) |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.