Hoe ligt deze boxspring?
Ronduit heerlijk! Je lichaam krijgt dankzij de laag pocketveren met 319 veren per m2 in de boxen én het koudschuim en traagschuim in het matras namelijk optimale ondersteuning. Hierdoor geniet jij van het beste comfort in iedere slaaphouding. Met zoveel pocketveren wordt je gewicht goed over de hele oppervlakte verdeeld. De 7 comfortzones zorgen ervoor dat je ruggenwervel in een optimale rechte lijn ligt en je hierdoor dus geen last van pijnklachten krijgt. Bovenop geniet je van het comfort van het Matt Sleeps matras met 6 hardheden in één. Kies dus heel simpel voor je eigen gewenste comfort. Harder of zachter, het kan allemaal!
Wat is het verschil met de Velvet boxspring van Matt Sleeps?
De Original boxspring en de Velvet boxspring zijn van binnen exact hetzelfde, waardoor je bij beiden geniet van hetzelfde ligcomfort. Ze verschillen alleen van stof. Daarnaast hebben beide boxsprings hun eigen unieke hoofdbord.
Deze boxspring blinkt uit in:
• Optimale ondersteuning met 1000 pocketveren en 7 comfortzones
• Premium slijtvaste bekleding verkrijgbaar in verschillende kleuren
• OEKO-TEX® Standard 100 gecertificeerde bekleding
• Klassiek modern en tijdloos design
• Ontworpen en gemaakt in Nederland
De boxspring wordt compleet geleverd met pocketvering in de boxen, het Matt Sleeps aanpasbare matras en de kegelvormige poten. De boxsprings tot en met 140 cm breed worden geleverd met één matras, de maten breder dan 140 cm worden geleverd met twee matrassen.
Matt Sleeps
Bij Matt Sleeps hebben ze een gezamenlijke passie en dat is slapen! Daarom staan ze iedere ochtend enthousiast op om jou langer en beter te laten slapen. Dat doen zij met unieke producten zoals het aanpasbare matras.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de boxspring, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1199008 |
| Merk | Matt Sleeps |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 61 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 160 x 210 cm |
| Hoogte hoofdbord | 110 cm |
| Breedte hoofdbord | 160 cm |
| Diepte Hoofdbord | 10 cm |
| Poothoogte | 16 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | blauw |
| Stofgroep | Original |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | polyether SG25, 3 cm |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 319 |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Matt |
| Type matraskern | traagschuim |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Poten
| Modelnaam poten | Kegel |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Matt Sleeps voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.