Slaapcomfort
Op deze box geniet je van een goede nachtrust dankzij prima ondersteuning van het comfort van twee losse boxen voorzien van soepel verende latten. Deze box wordt geleverd inclusief matras en verbeterd topmatras. Het vernieuwde topmatras is dikker, waardoor jij geniet van nog meer comfort.
Voordelen op een rijtje
▪Complete boxspring met boxen, matras, topmatras en hoofdbord
▪ Luxe uitstraling
▪ Goede ondersteuning en comfort met verbeterd, dikker topmatras
▪ Verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen
Onderhoud
We adviseren je om de Ambra regelmatig uit te zuigen met een stofzuiger met een speciaal meubelmondstuk. Natuurlijk zit er ook garantie op de Ambra. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1221184 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 54 cm |
| Instaphoogte | Lage instap |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 120 x 205 cm |
| Breedte hoofdbord | 120 cm |
| Diepte Hoofdbord | 5 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | dark grey |
| Stofgroep | Malmö |
| Uitvoering | Vlak |
| Opbouw matraskern | verende latten |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Ambra |
| Type matraskern | bonellvering |
| Type comfortlaag | polyether |
| Aantal veren per m2 matrassen | 130 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5 |
| Comfortzones | 1 |
| Hardheid Matrassen | medium |
Topper
| Modelnaam topper | Ambra |
| Kern topper | polyether |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.