Meer over het kinderbed
Het bed is vervaardigd uit gelakt mdf en is daardoor duurzaam en stevig, ontworpen voor comfortabel en zorgeloos slapen. Perfect voor jonge snelheidsduivels die hun kamer willen omtoveren tot een echte pitstop.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Sportief raceauto-design
- Gemaakt van stevig en duurzaam gelakt mdf
- Ideaal voor echte autoliefhebbers
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243024 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 54 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 114 x 228,8 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 58 cm |
| Hoogte | 58 cm |
Kenmerken
| Thema bed | voertuig |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | rood |
| Materiaal | MDF |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.