Creëer een moderne en comfortabele slaapkamer met bed Element Spirit van M line. Design en comfort komen samen in dit eigentijdse model. De subtiel geïntegreerde USB A- en USB C-aansluitingen in het hoofdbord zorgen voor extra gebruiksgemak zonder afbreuk te doen aan het strakke ontwerp. De slanke Spider-poot geeft het bed een speelse en lichte uitstraling.
Bed Spirit is naast deze online samenstelling ook verkrijgbaar in een niet verstelbare uitvoering. Kies je liever ook voor een andere stof, kleur en/ of potenset/zijpaneel? Stel jouw Element Spirit helemaal zelf samen met onze online configurator of kom langs in onze winkel.
Innovatie en comfort in balans
Element Spirit staat voor stijlvolle eenvoud en verfijnde technologie. Met een minimalistisch design en hoogwaardige materialen creƫert dit bed een oase van rust in je slaapkamer. Na een drukke dag biedt Spirit je de perfecte plek om te ontspannen en op te laden, zodat je elke ochtend fris en energiek aan een nieuwe dag begint.
Ultiem comfort met de verstelbare uitvoering
Deze elektrische variant van Spirit tilt comfort naar een hoger niveau. Met ƩƩn druk op de knop pas je eenvoudig de positie van het hoofd- en voeteneinde aan, zodat je altijd de perfecte houding hebt ā of je nu wil lezen, relaxen of slapen en standaard met 2 wetenschappelijk onderbouwde slaapopties:
Zero-G positie
Een positie die is gebaseerd op de houding die NASA ontwikkelde voor astronauten tijdens het opstijgen. Een houding die druk op je wervelkolom, spieren en gewrichten minimaliseert voor een gewichtloos gevoel.
Ant-snurk positie
In deze positie ligt je bovenlichaam iets hoger. Onderzoek toont aan dat slapen op een lichte helling snurken vermindert en slaapkwaliteiten verbetert. Ook krijgt je lichaam extra ondersteuning bij de knieƫn voor een ideale balans in zowel rug- als zijligging.
2, 3 of 4 motorige bodem
Kies uit een 2, 3 of 4 krachtige, motorige bodem voor optimale ondersteuning van je lichaam. Met de 2 motorige bodem verstel je je rug- en voettdeel, met een 3 motorige bodem je rug-, hoofd- en voetdeel en met de 4 motorige bodem je rug-, hoofd-, voet- en lende. Het ergonomische ontwerp van de bodems helpt spanning en vermoeidheid verminderen, waardoor je lichaam volledig kan ontspannen. Bed Spirit is ook verkrijgbaar in een niet verstelbare variant.
Hoe ligt dit bed?
In deze samenstelling biedt het Cool Motion 6 matras van M line een uitgebalanceerde combinatie van ondersteuning en verkoelend comfort. De 7-zones pocketvering zorgt voor optimale drukverdeling en ondersteunt je lichaam precies op de juiste plekken. De Clima Support-laag bevordert ventilatie en warmteafvoer, terwijl de traagschuim toplaag zich naar je lichaam vormt en druk op schouders en heupen vermindert. De speciale HeiQ Cool-technologie houdt je matras fris en zorgt voor een aangename temperatuur gedurende de nacht.
Element collectie M line
Comfortabel, modulair en duurzaam. DƔt is het veelzijdige slaapsysteem Element. Ervaar de nieuwe standaard in slaapcomfort met een bed dat zich aanpast aan jouw stijl en behoeften. Ontworpen met oog voor jou Ʃn de planeet.
De voordelen op een rijtje:
- Modern design met slanke, speelse Spiderpoot
- Elektrisch verstelbaar met keuze uit 2, 3 of 4 motoren voor optimaal gemak en comfort
- Hoofdbord met USB A- en USB C-aansluiting voor extra gemak
- Cool Motion 6 matras met hybride ondersteuning: pocketveren, Clima Support en traagschuim
- 7-zones pocketvering voor optimale drukverdeling en ergonomische ondersteuning
- HeiQ Cool-technologie voor verkoeling en een fris slaapklimaat
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1247053 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Instaphoogte in cm | 56 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 203 x 220 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 112 cm |
Kenmerken
| Kleur | denim |
| Stofgroep | soda |
| Materiaal | stof/metaal |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Modelnaam hoofdbord | Spirit |
| Type comfortlaag bedframe | Standaard |
Matras(sen)
| Modelnaam matras | Cool Motion 6 |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Comfortzones – Matrassen (value) | 7 zones |
| Hardheid Matrassen | stevig |
Poten
| Modelnaam poten | Spider |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | metallic asphalt |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | www.beterbed.nl/garantie/m-line |
| Montage | gratis gemonteerd |
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.