Gebruik hem als extra zitplaats, comfortabel voetenbankje of als trendy nachttafel naast het bed, zodat je je boek of telefoon altijd binnen handbereik hebt. Niet alleen praktisch, maar ook een decoratief item dat elke ruimte verrijkt.
Deze poef blinkt uit in:
- Bekleed met unieke bouclé stof
- Te gebruiken als zitplaats, voetenbankje of nachttafel
- Warme uitstraling die in elk interieur past
Verzorging & Garantie
Je nieuwe poef wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de poef, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242992 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 41 cm |
| Lengte | 41 cm |
| Hoogte | 41.5 cm |
| Diepte | 41 cm |
Kenmerken
| Kleur | eik |
| Stofgroep | bouclle |
Materiaal
| Materiaal | polyether |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuiger met een meubelmondstuk |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.