Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 100% bamboe viscose, gemaakt van bamboevezels. Bamboe is een erg licht en zacht materiaal. Het dekbed heeft een uitstekende ventilatie, werkt erg vochtabsorberend en voelt super zacht aan. Dit dekbed heeft ons klimaatlabel ‘Warm’ en komt daardoor het beste tot zijn recht tijdens de winter. Het dekbed bestaat uit twee losse delen: Dekbed B Bright Bamboe Zomer en Dekbed B Bright Bamboe all season. Je koppelt de dekbedden eenvoudlg los en aan elkaar met drukknopen. Zo geniet je het hele jaar door van jouw beste slaapklimaat.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% katoen.
Slaapklimaatlabel: het juiste slaapklimaat voor iedereen
Het is belangrijk dat je beddengoed past bij jou, je omgeving én je slaapwensen. Kies daarom voor het dekbed met het juiste klimaatlabel, zodat je jouw perfecte slaapklimaat kunt creëren. Dan slaap je ongestoord en word je iedere ochtend uitgeslapen wakker:
Extra koel
Voor warme zomernachten, als je het snel heet hebt of een warm(ere) slaapkamer.
Koel
Voor warmere lente- en zomernachten, als je het sneller warm hebt of een gemiddeld tot warme slaapkamer.
Warm
Voor koudere herfst- en winternachten, als je het niet per se snel warm of koud hebt of een gematigd tot koelere slaapkamer.
Extra warm
Voor koude winternachten, als je het snel heet hebt of een koele tot koude slaapkamer.
Dit dekbed blinkt uit in
- Licht en ademend dekbed
- Perfect winterdekbed dat koeler slaapklimaat biedt
- Goede warmteregulatie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227046 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 462+924 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | carré |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. manchetknopen |
Materiaal
| Type dekbed | Bamboe |
| Materiaal vulling | Bambolite®, 100% bamboe viscose |
| Materiaal tijk | katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.