Bed Lafabrica wordt geleverd zonder bedbodems en matrassen.
Dit bed blinkt uit in:
- 120 cm breed dus ideaal voor kinder-, tiener- en logeerkamer
- Tijdloos design met industriƫle touch
- Duurzamere keuze: gemaakt van gerecycled materiaal
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Ideaal als jouw huidige bedbodem en matras nog even meegaan. Of kies voor een nieuw(e) bedbodem en matras die perfect passen bij jouw wensen en behoeften in slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapexperts in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje āPerfecte slaapcombinatiesā.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed met opbergruimte wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, vind je terug bij het kopje āGoed om te wetenā. In een opgeruimde en frisse slaapkamer slaap je nóg beter, dus bekijk ook eens ons advies voor het onderhoud van je matras en beddengoed.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1199142 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 48.3 cm |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Buitenmaat (BxL) | 127,4 x 215 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 91.1 cm |
| Hoogte | 91,6 cm |
Kenmerken
| Kleur | artisan oak/stone |
| Materiaal | gerecycled melamine |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Modelnaam hoofdbord | lafabrica |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.