Deze garderobekast blinkt uit in
- Landelijke uitstralingVeel opbergmogelijkheidTe combineren met andere Chateau meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1177011 |
| Merk | B Bright |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | draaideur |
Afmetingen
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 216 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Breedte kastdelen | 100 |
| Maat | 100 x 216 x 58 cm |
Kenmerken
| Kleur | kiezelgrijs |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.