Dit slaapkameraccessoire blinkt uit in
- Landelijke uitstraling
- Echte eyecatcher
- Te combineren met andere Bienne meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 616201 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 3 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 3 cm |
Kenmerken
| Kleur | alpine wit |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.