Hoe ligt het matras?
Krijg ondersteuning én voel de verlichting. Met dit matras ervaar je geen pijnlijke drukpunten. Het matras is veerkrachtig maar behoudt een zeer goede ondersteuning voor waar je lichaam dat nodig heeft. Het zorgt ervoor dat je wervelkolom in alle slaaphoudingen in de juiste en natuurlijke positie blijft liggen. De materialen van het matras passen zich aan je lengte, gewicht en slaaphouding aan, zodat je altijd héél comfortabel slaapt. Daarnaast ademt het materiaal uitstekend waardoor jij en je matras lekker koel en droog blijven.
Meer over de matrashoes
De bovenkant van de tijk bestaat voor 98% uit polyester en voor 2% uit elasthan. De hoes is extra licht en heeft luchtdoorlatende en vochtregulerende eigenschappen. Verder voelt de hoes soepel aan wat zorgt voor een aangenaam slaapklimaat. De onderzijde is gemaakt van een antislip materiaal dat voorkomt dat het matras wegglijdt en op iedere ondergrond goed blijft liggen.
Dit matras is een uitblinker in
- Optimale ondersteuning voor je lichaam Elke nacht slapen in de beste slaaphouding Hoge kwaliteit waardoor het extra lang meegaat
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 626189 |
| Merk | Emma |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
Comfort
| Comfortzones | 5 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Ventilatie kern | door de open structuur en speciale gepatenteerde insnijdingen optimale ventilatie |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | bovenkant 98% polyester, 2% elasthan / onderkant 100% polyester |
| Ventilatie tijk | ademende bovenlaag |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.