Bed Oakham wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
⢠Industriële uitstraling
⢠Te combineren met nachtkast Oakham
⢠Geschikt voor alle type bedbodems en matrassen (óók je huidige)
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224803 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 43 cm |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Buitenmaat (BxL) | 128,5 x 212 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 93 cm |
Kenmerken
| Kleur | oak wotan/black |
| Materiaal | spaanplaat fineer |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Stijl | industrieel |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Poten
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.