Verkrijgbaar in verschillende kleuren, past het perfect in diverse interieurstijlen.
De babykamer is meteen compleet met de bijpassende Dino verzorgingstafel. Deze stijlvolle commode combineert functionaliteit en design, met een ruim verschoonoppervlak en twee open planken om alle babybenodigdheden overzichtelijk op te bergen.
Het babybed en commode blinken uit in
- Verstelbare lattenbodem (3 hoogtes) voor extra gemak
- Duurzaam en stijlvol ontwerp
- Ruim verschoonoppervlak
Verzorging & Garantie
Je nieuwe babybed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het babybed, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224549 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Instaphoogte in cm | 19 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 76 x 144 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 85 cm |
| Hoogte | 84,4 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | massief grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Inclusief verzorgingstafel |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.