Alle kindermeubels uit de Vipack Pino Kinderkamer serie worden gekenmerkt door hun minimalisme. Dus kijk gerust ook eens naar de andere Pino meubels.
Deze kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Extra veilig slapen
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Perfect voor de Pino (half)hoogslapers
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185382 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 13.5 cm |
| Lengte | 6 cm |
| Hoogte | 28 cm |
Kenmerken
| Accessoires voor collectie | Pino/Scott |
Materiaal
| Materiaal | metaal en rubber |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.