Meer over dit bed
De verhoogde uitvoering zorgt bovendien voor extra ruimte onder het bed, ideaal voor het opbergen van speelgoed of opbergboxen. Het huisbed heeft een dicht dak en zowel aan de linker- als rechterzijde een speels raampje. De uitvalbeveiliging aan de voorzijde en de schuinstaande ladder met handgrepen zorgen voor extra veiligheid. Je kiest zelf of je de ladder links en de glijbaan rechts monteert, of juist andersom.
Door het bed te decoreren met lampjes, slingers, kussens of vlaggetjes creëer je eenvoudig een knusse, persoonlijke slaapplek. Het bed is uitgevoerd in neutraal wit en past daardoor perfect in iedere kinderkamer.
Dit huisbed wordt geleverd inclusief lattenbodem en exclusief matras. Een bijpassend matras bestel je eenvoudig mee, we adviseren je daar graag bij.
Dit huisbed blinkt uit in:
- Unieke combinatie van huisbed en halfhoogslaper
- Inclusief ladder én glijbaan voor extra speelplezier
- Extra opbergruimte onder het slaapgedeelte
- Stevige constructie van Scandinavisch grenen en mdf
- Flexibele montage van ladder en glijbaan (links of rechts)
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185265 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 36 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 191,8 x 213 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 201,8 cm |
| Hoogte | 201,8 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen |
| Materiaal poten | massief grenen |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Inclusief ladder en glijbaan |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.