Meer over deze set aanhangtafels
Als set zijn deze aanhangtafels extra voordelig. De aanhangtafel is ook los verkrijgbaar onder de naam ‘Aanhangtafel Onyx’.
Deze aanhangtafel set blinkt uit in
- Extra voordelig als set
- Gemaakt van stevig spaanplaat melamine
- Voor en chique uitstraling in je slaapkamer
- Op maat gemaakt voor Bed Onyx
Verzorging & Garantie
Je nieuwe aanhangtafel wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de aanhangtafel, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232560 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 22.5 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | tafel |
| Kleur | kiezelgrijs |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.