Hoe ligt het matras?
Dit matras is ontwikkeld met een geheel nieuwe technologie, namelijk het TEMPUR® Advanced materiaal dat 20% meer drukverlaging* biedt dan het TEMPUR® Original materiaal. Je ligt hierdoor in een optimale positie in iedere slaaphouding en het zorgt ervoor dat je minder woelt en draait. Ook absorbeert dit matras de bewegingen van jou en je partner, zodat de kans kleiner is dat je in je slaap gestoord wordt.
* Gebaseerd op interne tests waarin TEMPUR® Original werd vergeleken met TEMPUR® Advanced Material, uitgevoerd door Dan-Foam ApS tussen februari en juli 2021.
Meer over de matrashoes
De TEMPUR Prima® SmartCool™ matrashoes zorgt voor optimale temperatuurregulatie: aangenaam fris in de zomer, lekker warm in de winter. Daarnaast is de matrashoes afneembaar en wasbaar op 40 graden.
Dit matras is een uitblinker in:
• Uitzonderlijke drukverlagende ondersteuning
• Past zich aan je lichaamsvorm, -gewicht en -warmte aan
• Buitengewoon comfort en ondersteuning
• Goede bewegingsabsorptie (ook die van je slaappartner waardoor je niet wakker wordt)
* Smartcool matrashoes voor optimale temperatuurregulatie
• Afritsbare en wasbare matrashoes op maximaal 40 graden
• Geschikt voor alle slaaphoudingen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Meer over TEMPUR®
TEMPUR® is wereldwijd de grootste fabrikant van matrassen, kussens en bedden. TEMPUR® krijgt niet voor niets voor een groot aantal landen de hoogste score voor klanttevredenheid. TEMPUR® maakt de meest hoogwaardige producten om jou een optimale nachtrust te bezorgen met de allerhoogste normen op het gebied van gezondheid, veiligheid, milieu- en technische prestaties. Daarnaast dragen alle nieuwe matrassen het Made in Green by OEKO-TEX® label. Dit houdt in dat alle matrassen zijn gemaakt van materialen vrij zijn van schadelijke stoffen en geproduceerd worden in milieuvriendelijke faciliteiten onder verantwoorde werkomstandigheden.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1221019 |
| Merk | Tempur |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 21 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | geen zones |
| Hardheid | medium |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens TEMPUR® voorwaarden |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.