Meer over deze combinatie
De trendy eiken uitvoering in combinatie met zwarte metalen accenten zorgt voor een eigentijdse uitstraling die perfect past binnen diverse interieurstijlen. De set van het bed en de commode is ontworpen met oog voor detail en functionaliteit en ideaal voor wie optimaal gebruik wil maken van de beschikbare ruimte.
De halfhoogslaper is voorzien van een uitschuifbaar bureau met een ruim werkoppervlak voor huiswerk en creatieve bezigheden. Dankzij de stevige ladder, die zowel links als rechts te monteren is, en de uitvalbeveiliging is het bed veilig en praktisch in gebruik. De ruimte onder het bureau kan aanvullend worden benut met optionele bijpassende kastjes.
De bijpassende commode biedt extra opbergruimte met drie ruime lades en een praktische legplank aan de binnenzijde, ideaal voor het overzichtelijk opbergen van boeken, schoolspullen en speelgoed.
Het bed wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Deze Sam set blinkt uit in:
- Halfhoogslaper met uitschuifbaar bureau
- Commode in eiken uitvoering met 3 laden en 1 legplank
- Trendy eiken uitvoering met zwarte metalen accenten
- Ladder links of rechts te monteren en voorzien van uitvalbeveiliging
- Slim en ruimtebesparend ontwerp
Verzorging & Garantie
Je nieuwe Sam set wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de meubels, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243112 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 116.6 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 92 x 209 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 116,6 cm |
| Maximale hoogte matras | 20 |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.