De nette en rustige uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Erik Kinderkamer serie. Dus kijk vooral eens naar de rest van de Erik serie.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- In no-time een extra slaapplaats
- Gaat perfect samen met Bed Erik
- Gemaakt van kwalitatieve materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 634907 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 94 x 198,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 190 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.