Deze nachtkast blinkt uit in
- Extra opbergruimte
- Minimalistisch design
- Te combineren met andere Ragnar meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1076315 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.