Deze commode blinkt uit in
- Mooie en tijdloze commode
- Extra opbergruimte door de vier laden
- Te combineren met andere Switchline meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1176607 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 4 laden |
| Kleur | premium wit |
Materiaal
| Materiaal | melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.