Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 30% eendendons en 70% eendenveren. Deze duurzame vulling werkt vochtregulerend. Dit dekbed heeft ons klimaatlabel ‘Warm’ en is daardoor perfect voor de koudere nachten.
Koppel dit dekbed (met manchetknopen) aan het B Bright Zomerdekbed 30% dons en geniet van een winter dekbed met slaapklimaat label Extra warm.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% katoen perkal.
Dit dekbed blinkt uit in:
- Duurzame, natuurlijke vulling
- Perfect voor koudere nachten met klimaatlabel ‘Warm’
- Goede warmte- en vochtregulatie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227148 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | voor-/najaar |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 924 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | cassette |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. manchetknopen |
Materiaal
| Type dekbed | Dons |
| Type dons | Eendendons |
| Materiaal vulling | 30% gerecycled dons, 70% gerecyclede veren |
| Materiaal tijk | katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.