Deze boxspring wordt geleverd inclusief pocketvering boxen, exclusief matrassen en topper.
Persoonlijk slaapcomfort
Deze box wordt geleverd exclusief matras(sen). Hierdoor kun je zelf een matras uitkiezen dat perfect past bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Deze boxspring blinkt uit in
- Inclusief recht hoofdbord Tunn
- Eindeloos actueel dankzij minimalistisch desig
- Stof met melange-effect verkrijgbaar in diverse kleuren
Kårlsson
Met Kårlsson kies je voor meer dan een boxspring alleen. Met Kårlsson kies je voor vooruitgang. Van je nacht, je dag en daardoor jezelf. Dankzij de juiste balans tussen jouw dagelijks bestaan en alles wat je daarvoor nodig hebt. Of dat nou rust, een duurzame omgeving of extra comfort is. Met Kårlsson is het tijd voor jouw moment, op jouw manier. Dat zie je terug in een collectie die zich blijft innoveren. Met luxe producten als bedden, boxsprings, matrassen en beddengoed die het verschil maken.
Gemak en eigenheid met bijpassend nachtkastje
Breid jouw Kårlsson boxpring Autentik Tunn uit met een nachtkastje in dezelfde kleur of juist een andere kleur. Het krachtige design van het Kårlsson nachtkastje zorgt voor gemak, eigenheid en onderstreept precies dat ene juiste gevoel dat bij jou en je slaapkamer past.
Verzorging
Neem de boxspring af en toe af met een (vochtige) doek zodat deze schoon en stofvrij blijft. De boxspring moet je af en toe zuigen met een stofzuiger voorzien van een speciaal meubelmondstuk. We adviseren je om je matras 1x per maand te draaien van hoofd- naar voeteneind. Zo profiteer je zo lang mogelijk van de ondersteuning omdat je niet elke nacht dezelfde delen belast en de druk goed verdeelt.
Tip: behandel je nieuwe boxspring met Protexx Textile Protector zodat deze als geen ander beschermd is tegen vlekken en in topconditie blijft. Ook je gestoffeerde nachtkast kun je mee behandelen.
Levering & garantie
Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe boxspring. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1187908 |
| Merk | Karlsson |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 150 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 38 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 150 x 212 cm |
| Hoogte hoofdbord | 112 cm |
| Breedte hoofdbord | 150 cm |
| Diepte Hoofdbord | 12 cm |
| Poothoogte | 10 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | anthracite |
| Stofgroep | Etna |
| Uitvoering | Vlak zonder matras |
| Materiaal | recyclebaar polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | 1.5 |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 266 |
Matras(sen)
| Comfortzones | 7 |
Poten
| Modelnaam poten | Square |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.