Bed Daan wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Deze set blinkt uit in
- Industriƫle en speelse uitstraling
- Kwalitatieve meubelen van grenenhout en metaal
- Te combineren met andere Daan meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkamermeubelen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de meubelen, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1053319 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 32,5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 96,5 x 209 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 75 cm |
| Hoogte | 80 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | grenen |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.