De nette en rustige uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Erik Kinderkamer serie. Dus kijk vooral eens naar de rest van de Erik serie.
Deze nachtkast blinkt uit in
- Gemaakt van kwalitatieve materialen
- Gaat perfect samen met Bed Erik
- Te combineren met andere Erik meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 634906 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Diepte | 42 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | wit |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.