Deze commode blinkt uit in
• Natuurlijke uitstraling
• Veel opbergruimte
• Te combineren met andere Flint meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1196629 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 deuren |
| Kleur | bianco eiken/grafiet |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.