Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met maar liefst 90% gerecycled eendendons en 10% eendenveren. Hoe meer dons, hoe lichter, zachter, warmer, veerkrachtiger en comfortabeler het dekbed is. De duurzame vulling werkt vochtregulerend en warmte-isolerend.
Dit dekbed heeft ons klimaatlabel ‘Extra warm’ en is daardoor perfect voor de echt koudere nachten.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% katoen perkal.
Dit dekbed blinkt uit in:
- Duurzame, natuurlijke vulling van gerecycled eendendons
- Perfect voor de koude winternachten met klimaatlabel ‘Extra warm’
- Uitstekende warmte-isolatie en vochtregulatie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227152 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | winter |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 770 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | cassette |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
Materiaal
| Type dekbed | Dons |
| Type dons | Eendendons |
| Materiaal vulling | 90% gerecycled dons, 10% gerecyclede veren |
| Materiaal tijk | katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.