Hoogslaper Lagoon wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit bed blinkt uit in
- Stevige hoogslaper
- Absolute eyecatcher
- Volledig personaliseerbare kinderkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 470737 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 113 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 218 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 113 cm |
| Hoogte | 8 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | licht eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Hoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Wij adviseren een matras met een maximale matrasdikte van 20 cm te gebruiken. In de hoogslaper kan geen rolbodem gemonteerd worden. Kijk ook eens naar de bijpassende kast, bureau, container, deurtjes en lades. |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.