De rustige maar toch speelse look is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Kiddy Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Kiddy meubelen.
Deze commode blinkt uit in
- Gemaakt van kwalitatieve materialen
- Extra opbergruimte
- Te combineren met andere Kiddy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 672086 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 47 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Diepte | 55 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.