Halfhoogslaper Noah wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Speelse halfhoogslaper
- Gemaakt van kwalitatief MDF
- Te combineren met Gordijntjes (set) Noah
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 672100 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 121 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 97 x 214 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 121 cm |
| Hoogte | 121 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Te gebruiken vanaf leeftijd | 6 |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.