Lattenbodem Ergo vlak is geschikt voor een gewicht tot 100 kg. Voor welke matrassen de bedbodem geschikt is, evenals het aantal latten, kun je vinden bij het kopje ‘Kenmerken’.
Deze bedbodem blinkt uit in
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bedbodem wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de bedbodem, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1189133 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 7 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Vlak |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer, traagschuim, polyether, aerospring, latex, HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
| Aantal latten | 26 |
Materiaal
| Materiaal frame | hout |
| Materiaal latten | hout |
| Materiaal lattenhouder | kunststof |
Bediening
| Zelfbouw | Ja |
| Materiaal latten | hout |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.